O nas - Toczenie CNC Bydgoszcz, Profesjonalne wyroby ze stali nierdzewnej


Witamy na stronie przedsiębiorstwa CENTRALMET Piotr Koczorski.                                       
Bydgoszcz, 85 -825
ul. Hechlińskiego 2
692 333 120
biuro@centralmet.pl
PL
EN
Przejdź do treści
O nas
Wysoka Jakość to dla nas podstawa
Jakość to dla nas priorytet, w dobie produkcji o często jednak niskim poziomie. Mimo powszechnych wokół usług i produktów wątpliwej jakości, staramy się pokazywać, że można produkować solidnie - z dbałością o jakość wykonywanch elementów.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji, wiemy jak istotne są poprawnie wykonywane elementy. Wprowadziliśmy więc wewnętrzny, solidny system kontroli jakości, bez oklejania się kolejnymi nalepkami oklepanych metryk, które nie mają rzadnego związku z jakością i solidnością produkcji. Stwarzając wszystkie powyższe, potrzebne regulacje wewnętrznie, zyskaliśmy również na terminowości produkcji. Przekonaj się o sam - zapraszamy. do współpracy.
System zarządzania - spóbujmy inaczej, spróbujmy lepiej
Rozsądne, efektywne i wzajemne zarządzanie zespołem to dobra droga do sukcesu. Prowadząc działalność często możemy się zatracić, co tak na prawdę jest w tym wszystkim istotne - a zadowoleni pracownicy, to zadowoleni klienci i kooperanci. Dzięki porzuceniu modelu zarządzania opartemu na dodatkowych barierach, systemie stołkowym i sztucznej hierarchi zarządzania - osiągamy więcej. Dążymy do modelu przedsiebiorstwa turkusowego wprowadzając rozsądnie kolejne to innowacje,  a efektywność tego projektu obserwujemy już dziś.
Środowisko naturalne w harmoni z technologią
Środowisko naturalne jest wokół nas, a jego charakterystyczną cechą jest równowaga. Prowadząc przedsiębiorstwo świadome klimatycznie, wiemy jak istotna jest harmonia natury z technologią.
W swoich pracach zawsze staramy się wybierać najbardziej ekonomiczne, prośrodowiskowe rozwiązania. W naszych produkcjach pozostałości materiałowe wykorzystujemy do dalszej produkcji - selektywnie, dokładnie znakując gatunki materiałów. Część metali niezdatnych do dalszej obróbki mechanicznej, przekazujemy do dalszego recyklingu. Duża część naszych produkcji stanowią też stale kwasoodporne, które służą nieporównywalnie dłużej od stali gorszych jakości.
Chcesz stać się naszym Kooperantem?
Jesteśmy otwarci na rozmowy dotyczące współpracy, odezwij się do nas.  
- skontaktuj się z nami 692 333 120
- napisz na adres e-mail: biuro@centralmet.pl
- umów się na spotkanie w siedziebie firmy CENTRALMET ul. Hechlińskiego 2, Bydgoszcz
- złóż zamówienie - to sprawna droga do współpracy
projekt i wykonanie: Piotr Koczorski
Copyright ©(możliwe udostępnienia projektu przy oficjalnej zgodzie autora) 2020r.
Wróć do spisu treści